Kolayca iPhone ve PC Arasında Medya Aktarma

23:55:00

WinX MEDIATRANS iPhone veya iPad ve Windows PC arasında multimedya (müzik, fotoğraf ve video) aktarmak için kullanılabilecek hızlı, kolay kullanımlı bir medya yönetimi yazılımıdır. Yazılımın benzersiz özellikleri arasında, iDevices uyumlu bir MP4 formatında yanı sıra, mobil cihazlarda PDF, Excel veya Word dosyalarını saklamak için yeteneği, MKV, FLV ve AVI video dosyalarını otomatik dönüştürme yeteneği vardır. Şimdi WinX MEDIATRANS nasıl kullanılır buna bir açıklık getireceğiz.Cihazlar Arası Multimedya Aktarma

WinX MEDIATRANS'ı bilgisayarınıza indirin . Bu uygulamanın ücretsiz deneme sürümü vardır. Dilerseniz daha sonradan yükseltebilirsiniz. Bu arada bunu belirtelim. Eğer bilgisayardan iphone cihazınıza müzik gönderirseniz iTunes bunu engelliyecektir. Bunu önlemek için bu adımları izleyin. Müziği ilk gönderdiğinizde iphone cihazınızın ekranına bir papup gelecek. İphone cihazınızın usb bağlantısını kesiyorsunuz. Tercihler>Aygıtlar sonra da otomatik olarak senkronize engelle İPad'lar, İPhone'lar ve iPad'ler yapıyoruz. Sonra WinX MEDIATRANS uygulaması kendiliğinden başlayacaktır. İstediğiniz dosyaları windows ile iphone cihazınızla paylaşabileceksiniz.
WinX MEDIATRANS ile iTunes yönetin

WinX kullanıcılara ithalat ve cihazlar arasındaki ihracat müzik için iki yol sunar. Bir sürükle ve bırak işlevi kullanıcılar oluşturabilir ve sağ cihazlarından tüm müzik çalma listeleri düzenlemek için izin verir, ve hatta albüm ve şarkı bilgi için toplu düzeltmeleri destekler: 


iPhone ve PC arasında Fotoğraflar ve Videolar aktarın

O görüntü ve videoları yönetme gelince, WinX MEDIATRANS zaman ya da boşluk kaybetmeden, düzenleyebilir ve cihazlar arasında transfer medya dosyalarını kolaylaştırır. Kullanıcılar otomatik herhangi bir video formatları, ithalat veya ihracat 4K veya 1080p HD videoları dönüştürmek, ve hatta büyük azaltabilir % 50 video dosya boyutu kadar - tüm herhangi bir kalite kaybı olmadan: UNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »