Android için en iyi 3 Ebeveyn Kontrolü Uygulamaları

16:23:00

İnternet bizler için paha biçilmez bir nimettir. İnternet aleminde bulunan faydalı bilgilerin yanı sıra pek çok zararlı şeylerde vardır.

Bu zararlı şeyler; pornografik videolar, kişinin ahlakını bozacak zararlı videolar, şiddet içeren göreseller ve videolar, kişinin psikolojisini etkiliyebilecek daha sayamadığımız çok durumlar mevcut.

Yetişkin insanlar kendini koruyabilir, önlemini alabilirler. Ama aynısını çocuklar için söyleyemeyiz. Akıllı telefonların yaygınlaşmasından dolayı neredeyse her çocuğun elinde bir telefon görmek mümkün. Çocukların gününün neredeyse 4 saati veya daha fazlası akıllı telefonlarda geçmektedir.

Peki hiç düşündünüz mü? Benim çocuğum internette neler yapıyor. Kimlerle mesajlaşıyor. Kısacası internet aleminde neler yapıyor.

Şuan ki terör örgütleri bile sosyal medyada çocukları kandırma aşamasına geçmişler.

İntenetin çocuklar için bu kadar tehlikeli olması elbette ki anne ve babaya büyük sorumluluklar yüklemektedir. Hiç merak etmeyin birazdan sizlerlen paylaşacağım android uygulamaları sayesinde çocuklarınızın akıllı telefonlarına hakim olabileceksiniz. Lafı uzatmadan uygulama tanıtımlarına geçelim.

SecureTeen Ebeveyn KontrolüSecure Teen ebeveyn kontrolü, çocuklarınızın android telefonlarını kontrol edebilen üctersiz bir yazılımdır. Çocuğunuzun telefonuna bu uygulamayı yükleyerek, çocuğunuzun akıllı telefonundaki uygulamaları görebilirsiniz, mesajlaşmalarını görebilirsiniz, internette neler yapmış ve daha fazlasını görebilirsiniz. 

Burayı ziyaret ederek onların tüm faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Kids Place ebeveyn kontrolü çocuklarınızın cihazındaki çağrıları kontrol edebili, play store daki zararlı uygulamları engelleyebilir, internet tarayıcısındaki istediğiniz web sayfasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda gece telefonları ile uğraşmamaları için sms ve çağrı ayarlarını gece kapatabilirsiniz.

Screen Time Ebeveyn Kontrolü


Screen Time uygulaması ile çocuğunuzun telefonundaki tüm uygulamaların kullanım zamanını belirleyebilirsiniz. Çocuğunuzun ders çalışma vakitlerinde bu kısıtlamaları getirerek, ders çalışma esnasında sosyal uygulamaları ve oyunları kapatabilirsiniz.

Screen Time android uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Sizce bu tür uygulamalar çocuğunuzun güvenliğini sağlar mı? Ders başarısını etkiliyebilir mi? Veya güvenli cihaz kullanımı için başka tavsiyeleriniz var mı?
Yorum kısmında belirtebilirsiniz.

UNUTMA!!! Bilgi paylaştıkça çoğalır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAYINLAR

BİR SONRAKİ
Next Post »